• 0543 633 80 00
  • info@ankaraorganizasyon.org
Ankara Pamuk Prenses Kostüm

Ankara Pamuk Prenses Kostüm

 

<h2 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-stretch: normal; font-size: 22px; line-height: 24px; font-family: " pt="" sans",="" "open="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" vertical-align:="" baseline;="" color:="" rgb(66,="" 66,="" 66);="" min-height:="" 24px;="" overflow-wrap:="" break-word;"="">
                                                                                                       PAMUK PRENSES
“Öykü, bir kraliçenin prenses adayı olarak doğurduğu kız çocuğunun yüzündeki saf güzelliğe ithafen ona Snow White adını koymasıyla başlıyor. Bu ismi birebir Türkçeleştirirsek “Kar Beyaz” olarak çevirmek gerek. Fakat; özel isimlerin tercüme edilmeden kullanılması gerektiğini bir kenara bırakırsak, alışılageldiği üzere Pamuk Prenses adını kullanmayı tercih ettim.
pamuk-prenses-kostum-kiralama-ankara
Kraliçenin ölümüyle kral, sihirli bir aynayla kafayı bozmuş narsist bir kadınla evleniyor. Öyle ki; sihirli aynasına sorduğu tek soru kendi güzelliği: “Ayna, ayna… söyle bana, benden daha güzeli var mı bu dünyada?” Ayna da zavallım, usanmadan tekrarlıyor: “Dünyada sizden daha güzel bir kadın yoktur kraliçem.” Taa ki; Pamuk Prenses doğana kadar. İşte o andan itibaren ayna dürüstlüğü elden bırakmayarak, kraliçeye saf bir güzelliğiyle ün salmaya başlayan Pamuk Prenses’ten bahsediyor.

pamuk prenses kostüm ankara ankara prenses kostüm pamuk prenses ankara ankara pamuk prenses ankara kostüm pamuk prenses